Září 2012

Foto z louky - část 2.

30. září 2012 v 11:54 | Bety |  Jak žijeme
Tak, mí drazí, přináším slibovanou druhou várku fotek z té chválené louky. 1. várka, na kterou se můžete podívat zde, je focena když bylo zataženo. O proti tomu, tahle várka, ta je focena když už slunce ráčilo vylézt.
Bylo by fajn, kdybyste se podívali i na 1. várku, protože uvidíte velký rozdíl. Je to samozřejmě jasné a každý to ví, že sluce na fotkách dělá strašně moc. Jen chci podotknout, že i ty holky jsou hezčí, když na ně svítí slunce. (nečekaně)

Foto z louky - část 1.

29. září 2012 v 18:21 | Bety |  Jak žijeme
Pár dní jsem tu nebyla. Důvod je prostý, prostě jsem neměla čas. :D
Můžu začít třeba tím, že jelikož náš gympl slaví 150. let od založení, tak jsme měli ve škole takovou velmi zvláštní akci.
Ve středu jsme normálně šli do školy. Ale v půl desáte večer, jsme tam měli opět přijít. Jednalo se tzv. "noční šíchtu". Budeme ve škole přes noc, ale nebudeme spát, budeme se učit! A končit v šest hodin ráno, následující den.

Jak to bylo s mými zvířaty.

25. září 2012 v 20:47 | Bety |  Vzpomínáme
Jaká zvířata si mým životem prošla?
To můžete číst dále.

24.9.2012 - Budu mít..

24. září 2012 v 18:12 | Bety |  "Diary"
Musím se s Vámi podělit o skvělou zprávu. Budu mít potkana! :D
No, vážně. Chytlo mě to přibližně před rokem, pak jsem to ale odsunula a teď je to tu zase.
Jelikož máme holčiny venku a doma není žádné zvíře, rozhodla jsem se pro potkana. Včera ráno jsem se zeptala mamky a ta řekla, že ne. Klasika. Večer, to jsem se jí zeptala ještě jednou a očekávaně řekla ano.
Jelikož budu mít nový pokoj a to až tak v listopadu/prosnici. Dohodly jsme se s mou milovanou mamimkou (také jí tak říkáte, když Vám něco dovolí?), že koupíme potkana až do něj. Už se na prcka celkem těším. :)

Jinak u nás nic nového, včera jsme byli po dlouhé době na tréninku stop. Naprostá katastrofa. Fakt Figgina mě pěkně naštvala. Našlapala jsem stopu se jedním lomem. Šli jsme na ní tak po dvaceti minutách. Pár kroků šla bláznivým tempem s čumákem zaraženým do země. "Tak fajn, klidně di jak magor, o to rozhodčímu nejde, hlavně jdi prosím tě podle stopy." říkala jsem jí. Má drahá fenečka si z toho ale asi moc nevzala. Po chvíli najednou zabočila. "Sakra, to už je ten lom, teď?" říkám si. Jasně, že nebyl, jen Figgina si to myslela. Achjo, blbka jedna. Začla čuchat mimo stopu, ale nakonec si ji zase našla a vrátila se. Na pravém lomu, zahla správně, ale jen tak tak. Prostě, na všestranou zkoušku, kde je poslušnost, obrana i sotpa ještě nemáme.
Co se týče poslušnosti, tak jí má Figgi naprosto skvělou. Lidé už si teď u mě zamlouvají štěňata a to ještě ani není uchovněná. Obrany taky pěkné, ale jak koukám ty poslušnosti, ty od Pánaboha fakt nemá.

Fibča, ta už je na stopách někde jinde. Cokoliv jí našlapete, odčmuchá od začátku do konce v úžasném tempu a nikdy se nezmýlí. Obrany má také moc pěkné, ale na poslušnostech rychle vadne. Dlouho nevydží být aktivní a stou správnou chutí do práce.

Takže, každá umí dvě disciplíny ze tří. Figgi - poslušnost, obranu a fibbi - sotpu a obranu.
Chtělo by to nějak nakombinovat.

Večer jsme také vzali holky na dlouhou procházku, i když si to Figgi vůbec nezasloužila. Našli jsme nádhernou louku, kde je skvěle vidět obzor a krásně tam svítí sluníčko. Zatím jsem fotky ani nenahrála do počítače, ale když jsem se na ně koukala ve foťáku, vypadaly velmi dobře.
Takže se v nejbližší době můžete těšit na holčiny, při západu slunce s obzorem. :)

Kapu, kapeš, kapeme.

23. září 2012 v 18:57 | Bety |  Přiroda
Kapu, kapeš, kapeme ze zahradního kohoutku.

Na zahradě máme takový zahradní kohoutek, ze kterého neusále kape. Kapky jsem nešla fotit úmyslně, ale když už jsem kolem nich procházela, na chvíli jsem se jim věnovala. Vzniklo několik fotek a já jich pár přidávám. A vy mi řekněte, jak se vám líbí. :)

Když se snažíte fotit potok..

22. září 2012 v 16:47 | Bety |  Přiroda
Nikdy netuším jak mám pojmenovat článek. Ale myslím, že tentokrát nadpis fotku celkem vystihuje. Fotka byla vyfocena tak před čtrnácti dněmi u babičky.
Babča má blízko domku takový baječný potůček (?), který jsem se pokoušela vyfotit. Chtěla jsem nějakou zajímavou fotku a myslím, že to se mi celkem povedlo. Ještě aby né po dvou hodinách sedění na břehu.

Momentky z Prahy.

20. září 2012 v 19:40 | Bety |  Fotogalerie - ostatní
Přináším Vám pár fotek ještě z prázdnin. O prázdninách jsem byla často v Praze a jednou jsem si vzala i foťák.
Vzniklo pár nijakých fotek. Mně osobně se moc nelíbí, ale přidám je, protože mi přijde nefér aby tu nebyly a také abych vůbec něco přidala.

Když si Figgi kousne.

19. září 2012 v 18:36 | Bety |  Jak žijeme
Dnes jsem se rozhodla přidát pár fotek Figguchy, když do toho válí. :D
O prázdninách jsem na jednom z mnoha tréninku hodně fotila. A vzniklo pár akčnějších fotek mé milované Figgi.
Ani nechápu jak to foťák může vyfotit, protože takový prohoz na obranách sotva vidíte.

Štěně rotvíka

18. září 2012 v 15:54 | Bety |  Psi
Plus mínus před měsícem, jsem byla na tréninku. Tak jsem šla zrovna fotit na plac, když jsem procházela kolem kamarádky, které u nohy sedělo malé štěndo rotvajlera.

"No to je kukuč, můžu ho vyfotit?" zeptala jsem se a kamarádka souhlasně prikyvovala. Očividně byla ráda, že bude mít nějaké lepší fotky prcka, než z komapktu.

17.9.2012

17. září 2012 v 17:28 | Bety |  "Diary"
A zase se Vám ozývám.
Celý víkend jsem tu nebyla, protože jsme jela na akci, zvanou Táborské slavnosti. :D

Pro ty, kteří jste mi na zkoušku drželi palce, mám špatnou zpárvu. Na zkoušku jsem nakonec nešla. Na poslední chvíli jsem to odřekla, ale moc všem děkuji za podporu.