Prosinec 2012

Ohlédnutí za rokem 2012

29. prosince 2012 v 16:40 | Bety |  Jak žijeme
Ahoj. :-)
Dnes jsem si pro vás připravila delší článek. Je to ohlédnutí za rokem 2012 s výběrem nejlepších fotek. Pro lepší kvalitu stačí na fotky pouze kliknout. Je možné, že jste již spoustu fotek viděli, ale určitě jich je tu spoustu nových.


Ničíme a ničíme.

28. prosince 2012 v 13:10 | Bety |  Jak žijeme
Zdravím. :-)
Protože dnes je taťka pryč, musela jsem jít s holkama ráno já. Moc se mi ven nechtělo, ale co jsem měla dělat. Tak jsem si oblékla psí bundu, nasoukala se do psích bot a šla jsem. Už jen když jsem zavírala dvěře od domu, začly se ozívat kňučením a boucháním ocasu do zdi kotce. Klasické ráno.

Nový člen.

25. prosince 2012 v 16:57 | Bety |  "Diary"
Zdravíím.
Dnes bych vám ráda představila nového člena naší smečky.
Není to však potkanice, která k nám ale také přibude již brzy a to přesněji na silvestra, ale nový foťák. Canon EOS 60D. Nevím, zda jsem se tu již zmiňovala, že můj taťka fotí. Do jeho sbírky Canonů, ale patřil i Canon 60D, taková má srdeční záležitost. Spoustu fotek tady na blogu je foceno zrovna jim. Většinou jsou to fotky z tréninků, kam si taťka bral foťáky a 60D mi půjčoval.

Veselé Vánoce.

21. prosince 2012 v 20:06 | Bety
Ták a hlasím se vám opět po dlouhé době. :-)
V den, údajného konce světa. Tak jsme přežili, jedeme dál a nezapomeneme si určit další datum zániku světa. U nás nic zajímavého, vše při starém. Dnes však začaly prázdniny a já já se na ně těšila víc, nrž na Vánoce samotné. Prostě už jsem chtěla pauzu od školy. Doufám, že bych tu následující dny mohla být víc, protože budu mít hodně času.

Ve středu jsme byli na tréninku obran. Byl to děs, to vám povím. Figgunu uškrtit? To by bylo málo. Na obranách totální ignor, když jsem po ní chtěla chůzi. "Na tebe koukat nebudu, figurant je lepší" - tak nějak to vypadalo. Poslušnosti taky děs. Naštěstí tam byla ta naše psí parta a byla sranda, skvěle jsem si popovídala, takže nakonec byl trénink příjemný. :-)

V pondělí jsem si už úplně zamluvila potkanici. Nakonec se z jedné vyklubala americká modrá. Takže se narodila potkanka, kterou jsem si přála. Majitelka mi dala na výběr z celého vrhu, ale já jsem šáhla nakonec po té mé "vysněné". Protože jsou prrci pěkně velcí, je možný odběr již 24. prosince. Ale spíš to vidím na později.

Přikládám fotku dvou světlých sester. Má je nakonec ta tmavší (vpravo). Prostě ta "vysněná" :-)

Včera jsme byli s holkama na procházce. Po pěkně dlouhé době. Holčiny se vylítaly a byly naprosto nadšené z té břečky, která zůstala po sněhu. Ale proč jim to brát, že? Přes prázdniny se jim chci spíš věnovat procházkami, než cvičením. Tréninky stejně odpadají, takže o nic nepřijdeme. Fotka z procházky, kde jsme se cestou stavili v takové "hospodě", kde mají venkovní altán. Během procházky jsem nefotila, ale takhle vysmáté holčičky jsem prostě cvaknout musela, i když mobilem. Prostě spokojenost sama.

Dneska jsem byla ve škole do dvou. Koukali jsme se na pár filmů a pak si rozdali dárky. S tou naší partou jsme se všichni dohodli, že si navzájem dáme lízátka, protože se nikomu nechtělo kupovat drahé dárky pro ostatní. Ale tak proč ne. :D S mou drahou a opravdu nejlepší kámoškou jsme si taky udělaly pár posledních fotek, před koncem světa. No řekněte, že mi to na první fotce sluší (to nalevo) ? :D


Dnes by to mělo být vše.

Nakonec přidávám PFku, kterou bych vám všem chtěla popřát krásné Vánoce a šťastný nový rok! Doufám, že se tu příští rok opět sejdeme. Díky za vás. :-)


Pár těch zimních.

14. prosince 2012 v 19:21 | Bety |  Jak žijeme
A jsem tu zase ! :-)
Já vím, já vím, zase na to tady celkem kašlu. Článek po pěti dnech!? To je šplatné, moc špatné. Mrzí mě to, ale nic se moc neděje a já mám dost zajímavějších věcí, než psát na blog. Snažím se stíhat školu, holky (psy), holky (kámošky) :D a teď i jednoho kluka. Ještě k tomu Vánoce a já nemám ani jediný dárek. Sakra!

Míčkařka.

9. prosince 2012 v 15:03 | Bety |  Jak žijeme
Zdravím přátelé,
jak se máte? Já pořád stejně, je mi blbě a nějak se nemůžu uzdravit. Ale i přesto jdu zítra do školy, doma mě to vůbec nebaví. za holkami jsem už pěkně dlouho nebyla, ale snažím se ležet, abych do středy byla v pohodě a mohli jsme tak jet na obrany. Školu teď nějak hodně flákám, vůbec se mi nechce učit. Ale známky jsou zatím v pořádku. Dnes se s vámi podělím o pár fotek.

Pavoučkujeme.

6. prosince 2012 v 20:17 | Bety |  Jak žijeme
Zdravím všechny! :-)
Hned bych se ráda omluvila za neaktivitu. Nepřidávám články, ale kdybych alespoň navštěvovala vaše blogy. Všem se tedy omlouvám. Od úterý jsem doma, protože je mi blbě. Asi každý normální bloger by využil času, že je doma a napsal by článěk. Ale jak už jste si určitě všimli, nejsem normální. Vůbec jsem od úterka nebyla na počítači.


Pár z LVT.

1. prosince 2012 v 19:17 | Bety |  Jak žijeme
Zdravím, mí drazí.
Opět jsem tu pár dní nebyla. Nepsala jsem an svůj blog ani na ty vaše, za co se omlouvám, ale nějak jsem neměla náladu. Dnes jí mám naprosto skvělou. Nic nového není. Zítra jdeme opět na stopy. Holky mi teď dělají radost, snaží se. Objevila jsem složku s fotkami z jednoho letního tábora (LVT), kam jsme jeli na dva dny si zakousat. Fotky se mi moc líbí, takže se s vámi o ně podělím.