Půlka prázdnin za námi!

31. července 2013 v 16:02 | Bety |  Jak žijeme

Ahoj! :))

Děti mojee, no jo, ani jsem Vás neinformovala a na blog se vyprdla. Je mi to moc líto. Ani nevíte kolikrát jsem si na to vzpomněla a blogu se vyhýbala ještě více, aby mě to nemrzelo ještě víc. No, co se dá dělat. Na rovinu, vrátila jsem se sem kvůli jednomu komentáři, kvůli komnetáři od Das, který mě hrozně potěšil! :)*
Nevím, zda se sem vracím, ale hned jsem musela změnit záhlaví, protože na tamto už jsem se nemohla ani podívat. :D Dále jsem vymazala rubriky a nechala jen informace o holkách. Nové články nebudu pod nic zařazovat, stejně mám vždy největší dilema pod co ho zařadit, protože je v něm od všeho kousek.


Tak co nového..
No, s počtem zvářat jsme na tom pořád stejně. Dvě psí holky a dvě potkaní. :-) Jen ta malá kulička.. Je už velká krysička. Sice Qíntara není tak velká jak Pip, ale je velká. Pippi je takový můj malý nemělý obřík. Ale jsou to obě zlatíčka. Qin byla jednu dobu sice opravdu hodně bázlivá. Chtěla jsem se jí hodně věnovat, ale zrovna jsem jela se školou do Francie. Kde to bylo pěkné, ale potom co jsem přijela, jsem v kleci našla místo malé myšky, obří krysu potkanici. Musím říct, že jsem byla dost zaskočená. No Qinuška docela divoká, ale stačilo jí pár dní a je to mazel? Dá se říct, v rámci možností. Každopádně je vcelku ochočená, nechá se normálně nosit, sedí mi na klíne, na rameni,.. ale není to nějaký mazel, jako Pipčus. Ale tak co, třeba potřebuje ještě nějaký ten čas. :-)

Zážitků máme za léto sposutu, i spostu fotek. A moc mě mrzí, že Vám je nemůžu všechny ukázat. Na konci tohohle blekotání Vám ukážu pár fotek za poslední měsíce.

No a co prázdniny.. První týden jsem byla doma, pak jsem jela s babičkou na chalupu, ale vzala jsem si Figgi. Takže jsem hodně trénovaly. Hlavně obíhání maket, překážky (hnus! :D) a tyhle různý blbůstky, který jsou ve skutečnosti pěkně důležitý. Mimo to, jsem prcka naučila mít ráda vodu. No v rámci možností. :D Ale víte.. Určitě víte, že Figgi nemá neměla ráda vodu. Ale přes léto jsem jí to nějak naučila, dokonce si už zaplavala. Šikulka moje.

Další týden jsem jela se sestřenicí k moři. Na řeský ostrov Kos, kde to bylo fajn. Byly jsme tam samy, taková dámská jízda. Tam se mi líbilo, ale poslední dny už byla moc nuda. Samá pláž, samá voda, no nic pro mě. :D

A další týden jsme jeli na výcvikový tábor s děvčátkama. Tuhle neděli jsme přijeli. Týden byl parádní, moc se mi to líbilo. Trénovali jsme všechny tři disciplíny, i když nejvíce obrany a děvčátka byla od všech chválena. Hlavně Figgi. :P

Za ten měsíc mám sposutu fotek a nejraději bych Vám ukázala všechny sety, co mám nafocené. Takže dnes Vám sem dám z každého setu 1-2 fotky a vy si pak řeknete, co nejraději chcete vidět. :-)

Začátkem června jsem byla na výměnném pobytu ve Francii. Mám především fotky lidí, ale i pár takových jinačích, které by také stály? za zveřejnění.

Mezi prvními jsem vyfotila první letnošní vrh koťat u babičky a souběžně pár fotek ko´tat z druhé vrhu, která byla však ještě malinká.

O pár týdnu později se už na velké focení mohl přiravit druhý vrh koťat, který mi dokonale pózoval.

Běhém několika měsíců, se několikrát fotily potkaní slečny. Které nemají vyloženě sety, protože k nim vezmu foťák většinou, když jdu kolem kelce a cvaknu jednu fotku a tak.. Většinou jsou to útržky z jejich života.

Dále vzniklo spoustu fotek Fibbi a Figgi. Společné, z tréninků, i nové portréty..

Na začátku července jsem jela k babičce, odkud vzniklo spoustu fotek. S Fígou jsme navštívily Babičino údlí :D a ona se tam skvěle pocachtala ve Viktorčině splavu.

Pak přišel na řadu jeden z prvních pořádných setů potkaních holek, takzvaný ovocný set. :D

Během léta jsme s psíma holkama navštívili spoustu rybníků a koupacích ploch, teda.. pořád navtěvujeme. Jednou jsems i vzal foťák a vznikly podle mně povedené snímky čvachtajícch holek.

Poté přišel druhý set potkanních holek. Takzvaný nílý set. Holky mají za sebou pouze čistě bílé pozadí. S těmito fotkami jsem opravdu moc spokojená.

Minulý víkend jsem se byla podívat na mezinárodním kynlogockém festivalu v Dobříši. Byla to skvélá podívaná. Fotky z mého sportu - sport. koynlogie nemám, protože jsem se především dívala a stálo to za to! Ale byl tam také doprovodný program, např. dogfrisbee a to už jsem pár těch fotek nafotila. Musím říct, pecka! Hned jsem si došla pro holky koupit frisbeečko, o které se moc hezky rvaly. :D

A tenhle víkend, jak jsem již psala, jsme přijeli z letního výcvikového tábora, od kud mám podařené fotky psisek. :-)
Jedna na ukázku, ano jsem to já a prek Figgi.

To je asi vše. Mám takový pocit, že jsem na něco zapomněla a asi to tak také bude...
Doufám, že se Vám tenhle článek alespoň trochu líbil a byla bych moc ráda, kdyby jste mi napsali, jestli má cenu přidávat celé sety fotek.

Doufám, že se sem vrátí třeba hned zítra. Zatím se mějte krásně a užívejte léta!!! :-)

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karol Dee | E-mail | Web | 31. července 2013 v 18:48 | Reagovat

V první řadě musím pochválit změny, zjednodušení blogu moc prospělo :) Moje Vivi se taky moc nemazlí a nijak se to nezlepšuje, to je prostě o povaze. Fotky jsou boží, můžeš mi prosím tě říct, jak jsi to s tím bílým pozadím udělala? 8-O

2 Peťa & psiska | 31. července 2013 v 21:03 | Reagovat

Super že jsi zase napsala. Na fotky z LVT jsme se dívala i na druhý web, jednoduše paráda! :-) A potkanice v bílém pozadí se mi taky nehorázně líbí! :-)

3 Skříteček2 | Web | 1. srpna 2013 v 11:11 | Reagovat

Záhlaví je krásné, závidím ti dámskou jízdu u moře. :-) A celé sety určitě přidej, ráda bych se na ně koukla. :-)

[1]: Taky by mě to zajímalo, jestli se můžu přidat. :-D

4 Karol Dee | E-mail | Web | 1. srpna 2013 v 19:21 | Reagovat

[3]: mám teď brigádu, fotím šperky a o takové bílé pozadí se snažím, ale nedovedu si představit, že nacpu potkana do fotostanu :D

5 dajta | Web | 2. srpna 2013 v 7:39 | Reagovat

naprosto užasné fotky :) fotíš fakt krásně :)

6 Das | Web | 2. srpna 2013 v 9:12 | Reagovat

To nové záhlaví je supr! :)
Jsem moc ráda, že jsi se ozvala. :) Koukám, že se o prázdninách rozhodně nenudíš a to je dobře. Doufám, že se Ti ve Francii líbilo! U babičky to s Figgi muselo být fájn. Hlavně, že už jí nevadí voda. :)
Fotky jsou nádherné, určitě přidej postupně všechno! Zaujala mě fotka z Francie, Figginy od babičky, koťátek, holek ve vodě,.. :)

7 Elma | Web | 5. srpna 2013 v 20:02 | Reagovat

Líbí se mi tvůj nový vzhled blogu a celá ta změna. :o)
Ráda bych zde uvítala všechny sety, které si zveřejnila, ale nejvíce mě snad zaujal set s potkanicemi s čistě bílým pozadím, jak jsi to udělala?! :D

8 Elma | 7. srpna 2013 v 20:22 | Reagovat

Ahoj. Blog bohužel tento komentář vyhodnotí jako spam, takže tě na svou novou stránku musím pozvat takto: zivot-s-alfem + weeebly + com
Budu ráda, když mě začneš navštivovat tam, děkuji. :-)

9 Em Zet | Web | 9. srpna 2013 v 13:06 | Reagovat

Asdfghjkl ty fotografie! 8-O :-P Ty máš tak krásné fotky, že kdybys měla nějakou výstavu, klidně bych na ni i zaplatila vstupné. :-) Nejvíc se mi líbí ta druhá a předposlední. :-D Kéž bych měla tak dobré  příležitosti k focení jako ty. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama