Srpen 2013

Další obyčejný článek o nás..

22. srpna 2013 v 22:36 | Bety |  Jak žijeme
Ahoj! :-)
Nějak jsem zapomněla, ale 16.8.2013 slavil tenhle blog rok. Je to neuvěřitelné, protože mi přijde jako chvíle, kdy jsem psala první články a jen hrstka lidí je komentovala. S blogem jsem moc spokojená. Nehodlám ho měnit, někam se přesouvat ani ho v tuhle chvíli opouštět. Někdy to přijde, kdy tomuhle blogu řeknu sbohem, ale nesmažu ho, na to ho mám moc ráda. :-) Díky němu jsem poznala spoustu skvělých lidí a za to jsem mu moc vděčná. Nevím ani jak dlouhou dobu bloguji, ale dá se říct, že jsem určitě byla někde mezi prvními. Založila jsem si tenkrát blog o zvířatech. V letech, kdy jsem sotva uměla psát a v článcích se chyby jenom hemžily. Pravdou je, že jsem měla aspoň tak 10 blogů. :D Jednou o zvířatech, jednou o koních (éra, když jsem jezdila), po druhé o twilight, no hrůza.. Pak jsem blog na dlouhou dobu opustila a vrátila jsem se sem před rokem (a pár dněmi), že zkusím založit blog. Tentokrát o mně. Povedlo se a já jsem s ním spokojená. :-) Baví mě sem psát články, jako do žádného jiného blogu. Jeden rok je málo, když se podívám na to, jak dlouho něktěří blogeři vydrželi na svém blogu, ale pořád je to jeden malý rok, který je pro mě celkem významný. :-)

Figgi u babičky, v zoo a v Kuksu.

18. srpna 2013 v 13:48 | Bety |  Jak žijeme
Zdravíím :)
Omlouvám se, že jsem nepřidala články, jak jsem slibovala, ale hned další den jsem byla na brigádě a pak zase a zase. :D A nebyl čas. Tento víkend si užívám pěkně doma. Včera jsem vstávala po dlouhé době kdy jsem chtěla, někdy kolem desáté. Nejdéle vstávám tak v půl jedenácté, ale déle ne. To mám pak výčitky svědomí, že jsem ztratila spoustu času. Včera jsem dokoukala předposlední díl třetí série (na poslední se čeká) seriálu teenwolf. K tomuhle seriálu jsem přišla tak před půl rokem a opravdu jsem si ho oblíbila. Je to občas někdy na hlavu, ale je to vtipné a mně se to líbí. Přes týden jsem navštívila další dvě zoo! Zoo v hluboké nad Vltavou a Pražskou. S oběmi jsem byla velmi spokojená a mám i pár fotek, kvůli kterým jsem tam původně šla, ale nakonec jsem foťák také občas odložila a jenom se koukala. :) Fotky přidám brzy, ale nejdříve popořadě.

Slavíme..

10. srpna 2013 v 20:28 | Bety |  Jak žijeme

Ahooj :)

Včera jsem již plánovala článek, ale protože jsem měla narozeniny, neměla jsem možnost se vůbec k počítači dostat. No jo.. bylo mi 16. Celý den byl fajn, až na to, že hodně pršelo. Dopoledne jsem se sešla s chlapcem S., s kterým jsem již 8 měsíců a já jsem v tom vztahu opravdu šťastná. Nejdříve jsme byli na snídani a pak jsem prohlásila, že potřebuji pítko pro potkany, ale s přísavkami. :D Tak jsme vyrazili přes naše polorozkopané město (opravy) do zverimexu. :D Kde jsem holčinám koupila i sputnik, znáte to? No.. zamilovaly si ho a spí teď už jenom tam.

Byly jsme venku!

7. srpna 2013 v 22:44 | Bety |  Jak žijeme
Zdravíím:),
tak.. opět jsem změnila vzhled. Teď jsem asi spokojená, není nad jednoduchost. Všechny fotky budou opravdu v jedné rubrice - "jak žijeme". Protože i když sem dám fotky například jenom přírody, vždy do článku zamíchám nějaké fotky holek, či napíšu nějaký náš zážitek. Prostě něco, co se týká nás. A to je vlastně ta originalita. Každý má jiné zážitky, nikdo nemůže mít fotky mých holek, ale fotky milionté kytky? Těch je všude plno.