Únor 2014

Rozdělení fotek, aneb zase si vymýšlím.

22. února 2014 v 23:25 | Bety |  Jak žijeme
Zdravím Vás!

Omlouvám se za poslední článek, který by tu vůbec nemusel být, kdyby se lidé pouze chovali slušně, nevymýšleli si a nekradli fotografie ostatním. Po tokovém incidentu si vždycky říkáte, má to cenu? Má cenu se plazit dvě hodiny venku po sněhu a fotit, když Vám pak fotku někdo vezme a napíše "to je můj pes"? Několik lidí mi říkalo, že jsem slušná, že jsem adresu blogu nezveřejnila. A ani nezveřejním.. Možná ani nemá cenu se tím zabývat. Lidé, co kradou výtvory ostatním jsou pro mě absolutně primitivní jedinci. Mrzí mě, že jsem toto musela řešit a že se mezi námi stále tací lidé vyskytují. A doufám, že jednou se jim tohle vrátí. Aktuálně - blog byl smazán. Nikdo autorku blog smazat nenutil, pouze jsem ji slušně požádala o smazání mé fotky. Ona se k tomu nijak nevyjádřila. Až do dneška, kdy si můj článek nejspíš přečetla a poté smazala blog. Vypadalo, že tě blogování baví, takže očekávám, že se brzy vrátíš s jiným blogom. Klidně, nic proti tomu nemám. Jen si příště nevymýšlej, nekopíruj fotky ostatních a bude to třeba.. třeba fajn. To je ode mě k tomuto tématu vše.

Krademe fotky? Opakovaně? Proč ne!

21. února 2014 v 14:01 | Bety
Fajn. Nechtěla jsem dojít až sem, ale bohužel si mě k tomu donutila.
Že porušíš autorská prává mé fotky jedenkrát a fotku si dáš na blog pod jménem, že je to tvůj pes? Fajn, napsala jsem ti slušnou žádost o smazání, že určitě došlo k nedorozumění. Komentář jsi smazala, ale fotku nechala.
Abych ti nekřivdila, po dalších pár hodinách si smazala i onu fotku.

Ale fakt ti tleskám. Vyměnit jí za další mojí fotku? To už chce kreativitu!

Jelikož mé výzvy ignoruješ a opakovaně jsi porušila autorský zákon, kontaktuji tě takhle - prostřednictvím mého blogu, protože mi nedáváš jinou možnost, jak se s tebou spojit.

A věř, že já, já si opravdu krást fotky nenechám.

Připomínají ti tyhle fotky něco?
No jistě, údajně tvoji fenu, že? Ale musím tě zklamat, tvá fena to není a fotky, na které nemáš absolutně žádné právo nejsou ani fotky tvé feny. Na všechny mé fotky se stahuje autorské právo (pro příště, až budeš chtít opět vyměnit mou fotku za jinou mou fotku).


Vážně ti to není blbé? Někomu krást fotky, publikovat je na svém blogu o psech a dělat, že je to tvá fena? Publikovala jsi na svém blogu mé fotky, mého psa bez mého souhlasu - naprosté porušení autorského zákona. Odkud si vzala první fotku - zda z tohoto blogu nebo z mých stránek, to nevím. Každopádně druhou fotku prezentuji pouze na svých stránkách, takže jsi jí okopírovala tam. A nepřehlédla jsi něco?

Nepřipomíná ti tenhle odstavec něco?
Obsah těchto webových stránek je chráněn autorským zákonem. Jejich kopírování bez souhlasu autora je zakázáno a má za následek zákonný postih.
Použití fotografií s ochrannou známkou © .... je povoleno pouze se souhlasem autora, a to v původní podobě bez jakýchkoliv změn či úprav, bez ořezu a s ponecháním loga autora.

Ale ano, určitě ano. Na mých stránkách to máš napsané hned na úvodní stránce, ale proč se s tím stresovat. Jsou to pouze slova, ne? Bohužel, znovu tě musím zklamat. Jedná se o již několikrát zmiňované autorské právo, které si můžeš podrobně přečíst, je to předpis č. 121/2000 Sb - Autorský zákon. Takže by možná nebylo na škodu, si ho přečíst, když ani nemáš tolik slušnosti s kopírováním po jedné výzvě přestat.

Takže napodruhé, okamžitě smažeš i druhou fotku a varuji tě, zda ještě někdy uvidím mé fotky publikované tebou na jakýkoliv stránkách (a především na tvém novém a aktuálním blogu), protože pro koho to dopadne špatně budeš jedině ty.

Poslední věc - porušování autorského zákonu je TRESTNÉ.


Figgi se snaží a myslivec prudí.

15. února 2014 v 23:54 | Bety |  Jak žijeme
Zdravím:)
Měla bych se učit, protože zítra nebudu moct, jelikož chci být s přítelem, ale nějak se mi nechce, takže radši Vás půjdu otravovat sem. Včera byl Valentýn, svátek zamilovaných. Štvou mě ty lidi, kterým tenhle svátek hrozně vadí a nechápou, proč ho Češi slaví. Jasně, je to americký svátek, ale ať si každý slaví co chce, ne?

Dnes to bude článek zase o holkách a bude proložen fotkami z výcviku. Fotky Limetky jsou z téhle středy od kamarádky a ostatní fotky jsou mé z výcvikového víkendu, na kterém jsme byli v listopadu. + ještě pár fotek pouze kompaktem, když jsme dnes holčičky pustili spolu dohromady po stopě.

Trénink a focení úžasné bordery.

6. února 2014 v 16:53 | Bety |  Jak žijeme
Předevčírem jsem se vrátila od svého přítele. Chtěla jsem napsat článek už včera, ale to jsme jeli na trénink, proto jsem tu až dnes. Konečně trénink. Minulý týden nemohl figurant a o víkendu jsme měli takový "soukromý" trénink s těmi nejbližšími lidmi, ale táta má teď hrozně práce, takže jsme jet nemohli. Mě to dost mrzí, protože teď potřebuji s malou cvičit co nejvíce a bojím se, abych něco nepokazila, takže každá rada našeho týmu je mi užitečná. Ale co se dá dělat.