Fotogalerie - ostatní

Pro tentokrát svíčkujeme.

22. listopadu 2012 v 21:22 | Bety
Zdravím, :-)
mám pocit jako kdyby ten čas teď sprintoval. V neděli jsem si říkala, že bude zase pondělí a zítra už je pátek. Nevím, zda jsem to tu zmiňovala, ale o víkendu jsem měla jet na výcvikáč. Bohužel nejedu, protože táta začal brát antibiotika a proto nejedeme. Školou tak nějak prolejzám ( s dvojkami).

Momentky z Prahy.

20. září 2012 v 19:40 | Bety
Přináším Vám pár fotek ještě z prázdnin. O prázdninách jsem byla často v Praze a jednou jsem si vzala i foťák.
Vzniklo pár nijakých fotek. Mně osobně se moc nelíbí, ale přidám je, protože mi přijde nefér aby tu nebyly a také abych vůbec něco přidala.

Nebe.

31. srpna 2012 v 8:27 | Bety
Jak jsem psala, je mi fest blbě. Něco na mě leze, takže poslední dny prázdnin si skvěle užívám s nurofenem a čajem. Nebojte, užíváme si spolu. Včera jsem si tak seděla v pokoji a zrovna doukoukala film.
Hned vedle stolu mám dveře na balkón a něco mě zaujalo. Obloha. Byla vážně zajímavá a mně se strašně líbila. Fotka není nic moc, nejde na ní vidět to hlavní. Ta krása. Takhle je to jenom tucotvá fotky oblohy, ale já ji sem přesto dám.

Bílý holub na hrobě.

27. srpna 2012 v 20:42 | Bety
Jak jsem v některých minulých článcích psala, mám pro vás připravený set mých"depresivních" fotek. Při dovolené v Londýně, jsme jeden den zajeli na jih Anglie, kde jsme se stavili v městečku Rye. V Rye byl kostelík a pěkné místo s lavičkami a kytkami. To místo však až moc připomínala hřbitov..

Londýn - foto 2. várka

27. srpna 2012 v 0:08 | Bety
Přináším vám druhou várku fotek z Londýna. Moc nevím co napsat, protože jsem o Londýne napsala velmi dlouhý článek, tady se na něj můžete podívat. Tyto fotky jsou spíše více "osobní". Ve várce první můžete viděět hlavně ty památky. :)
Takže raději už k fotkám.

Londýn - foto 1. várka

26. srpna 2012 v 17:37 | Bety
Ták, a přináším slibované fotky z Londýna. Jak jste se mohli dočíst v minulém článku, s fotakmi nejsem spokojená, ale do Londýna jsem nejela fotit.

 
 

Reklama