Jak žijeme

Od všeho trochu..

29. srpna 2014 v 19:22 | Bety

Zdravím :)

A po dvou dnech je tu další článek, takže to s blogem zatím vypadá dobře a baví mě to! Dnes chci napsat o prázdninách, o LVT na kterém jsme byli, o své brigádě a celkově o všem, co mě napadne. :-)

Strašně, strašně.. dlouho!

26. srpna 2014 v 22:45 | Bety

Ahoj!

Tak v první řadě, nebyla jsem tu opravdu hrozně dlouho. Nebudu se omlouvat, protože není má povinnost na blog přispívat články. Ale prostě, jednou nálada je a jednou není, všichni to jistě znáte.

Jednou to přijít muselo..

2. března 2014 v 22:47 | Bety
Tenhle víkned byl dost hektický a pro mě i částmi nepříjemný. Pippi je na tom špatně. Čekala jsem kdy něco takového přijde, protože zatím nic vážného mé potkanní holky nepotkalo. Pippi má narozdíl od Qintar slabou imunitu a vždy je to ona, co to odskáče, zatím co malá Qintar nic. Což je však na jednu stranu dobře, že nemám nemocné obě dvě holky. Teď to však přišlo naprosto nečekaně.

Rozdělení fotek, aneb zase si vymýšlím.

22. února 2014 v 23:25 | Bety
Zdravím Vás!

Omlouvám se za poslední článek, který by tu vůbec nemusel být, kdyby se lidé pouze chovali slušně, nevymýšleli si a nekradli fotografie ostatním. Po tokovém incidentu si vždycky říkáte, má to cenu? Má cenu se plazit dvě hodiny venku po sněhu a fotit, když Vám pak fotku někdo vezme a napíše "to je můj pes"? Několik lidí mi říkalo, že jsem slušná, že jsem adresu blogu nezveřejnila. A ani nezveřejním.. Možná ani nemá cenu se tím zabývat. Lidé, co kradou výtvory ostatním jsou pro mě absolutně primitivní jedinci. Mrzí mě, že jsem toto musela řešit a že se mezi námi stále tací lidé vyskytují. A doufám, že jednou se jim tohle vrátí. Aktuálně - blog byl smazán. Nikdo autorku blog smazat nenutil, pouze jsem ji slušně požádala o smazání mé fotky. Ona se k tomu nijak nevyjádřila. Až do dneška, kdy si můj článek nejspíš přečetla a poté smazala blog. Vypadalo, že tě blogování baví, takže očekávám, že se brzy vrátíš s jiným blogom. Klidně, nic proti tomu nemám. Jen si příště nevymýšlej, nekopíruj fotky ostatních a bude to třeba.. třeba fajn. To je ode mě k tomuto tématu vše.

Figgi se snaží a myslivec prudí.

15. února 2014 v 23:54 | Bety
Zdravím:)
Měla bych se učit, protože zítra nebudu moct, jelikož chci být s přítelem, ale nějak se mi nechce, takže radši Vás půjdu otravovat sem. Včera byl Valentýn, svátek zamilovaných. Štvou mě ty lidi, kterým tenhle svátek hrozně vadí a nechápou, proč ho Češi slaví. Jasně, je to americký svátek, ale ať si každý slaví co chce, ne?

Dnes to bude článek zase o holkách a bude proložen fotkami z výcviku. Fotky Limetky jsou z téhle středy od kamarádky a ostatní fotky jsou mé z výcvikového víkendu, na kterém jsme byli v listopadu. + ještě pár fotek pouze kompaktem, když jsme dnes holčičky pustili spolu dohromady po stopě.

Trénink a focení úžasné bordery.

6. února 2014 v 16:53 | Bety
Předevčírem jsem se vrátila od svého přítele. Chtěla jsem napsat článek už včera, ale to jsme jeli na trénink, proto jsem tu až dnes. Konečně trénink. Minulý týden nemohl figurant a o víkendu jsme měli takový "soukromý" trénink s těmi nejbližšími lidmi, ale táta má teď hrozně práce, takže jsme jet nemohli. Mě to dost mrzí, protože teď potřebuji s malou cvičit co nejvíce a bojím se, abych něco nepokazila, takže každá rada našeho týmu je mi užitečná. Ale co se dá dělat.

Skelety a sourozenci.

31. ledna 2014 v 19:53 | Bety
Někteří jste mě moc potěšili, že jste se ozvali, díky. :-)
Uvidíme jak to s blogem půjde dál. Každopádně dnes píšu nový článek, takže zatím to nevypadá nejhůř. Pololetní prázniny, sice jeden den, ale tak proč ne. Pěkně jsem si spala do 11 až jsem musela vstát a jít se najíst. Pak jsem nějak byla venku se psy a teď už je zase půl páté. Strašné jak čas běží, když vstanete před oběděm, že?

Další obyčejný článek o nás..

22. srpna 2013 v 22:36 | Bety
Ahoj! :-)
Nějak jsem zapomněla, ale 16.8.2013 slavil tenhle blog rok. Je to neuvěřitelné, protože mi přijde jako chvíle, kdy jsem psala první články a jen hrstka lidí je komentovala. S blogem jsem moc spokojená. Nehodlám ho měnit, někam se přesouvat ani ho v tuhle chvíli opouštět. Někdy to přijde, kdy tomuhle blogu řeknu sbohem, ale nesmažu ho, na to ho mám moc ráda. :-) Díky němu jsem poznala spoustu skvělých lidí a za to jsem mu moc vděčná. Nevím ani jak dlouhou dobu bloguji, ale dá se říct, že jsem určitě byla někde mezi prvními. Založila jsem si tenkrát blog o zvířatech. V letech, kdy jsem sotva uměla psát a v článcích se chyby jenom hemžily. Pravdou je, že jsem měla aspoň tak 10 blogů. :D Jednou o zvířatech, jednou o koních (éra, když jsem jezdila), po druhé o twilight, no hrůza.. Pak jsem blog na dlouhou dobu opustila a vrátila jsem se sem před rokem (a pár dněmi), že zkusím založit blog. Tentokrát o mně. Povedlo se a já jsem s ním spokojená. :-) Baví mě sem psát články, jako do žádného jiného blogu. Jeden rok je málo, když se podívám na to, jak dlouho něktěří blogeři vydrželi na svém blogu, ale pořád je to jeden malý rok, který je pro mě celkem významný. :-)

Figgi u babičky, v zoo a v Kuksu.

18. srpna 2013 v 13:48 | Bety
Zdravíím :)
Omlouvám se, že jsem nepřidala články, jak jsem slibovala, ale hned další den jsem byla na brigádě a pak zase a zase. :D A nebyl čas. Tento víkend si užívám pěkně doma. Včera jsem vstávala po dlouhé době kdy jsem chtěla, někdy kolem desáté. Nejdéle vstávám tak v půl jedenácté, ale déle ne. To mám pak výčitky svědomí, že jsem ztratila spoustu času. Včera jsem dokoukala předposlední díl třetí série (na poslední se čeká) seriálu teenwolf. K tomuhle seriálu jsem přišla tak před půl rokem a opravdu jsem si ho oblíbila. Je to občas někdy na hlavu, ale je to vtipné a mně se to líbí. Přes týden jsem navštívila další dvě zoo! Zoo v hluboké nad Vltavou a Pražskou. S oběmi jsem byla velmi spokojená a mám i pár fotek, kvůli kterým jsem tam původně šla, ale nakonec jsem foťák také občas odložila a jenom se koukala. :) Fotky přidám brzy, ale nejdříve popořadě.

Slavíme..

10. srpna 2013 v 20:28 | Bety

Ahooj :)

Včera jsem již plánovala článek, ale protože jsem měla narozeniny, neměla jsem možnost se vůbec k počítači dostat. No jo.. bylo mi 16. Celý den byl fajn, až na to, že hodně pršelo. Dopoledne jsem se sešla s chlapcem S., s kterým jsem již 8 měsíců a já jsem v tom vztahu opravdu šťastná. Nejdříve jsme byli na snídani a pak jsem prohlásila, že potřebuji pítko pro potkany, ale s přísavkami. :D Tak jsme vyrazili přes naše polorozkopané město (opravy) do zverimexu. :D Kde jsem holčinám koupila i sputnik, znáte to? No.. zamilovaly si ho a spí teď už jenom tam.

Byly jsme venku!

7. srpna 2013 v 22:44 | Bety
Zdravíím:),
tak.. opět jsem změnila vzhled. Teď jsem asi spokojená, není nad jednoduchost. Všechny fotky budou opravdu v jedné rubrice - "jak žijeme". Protože i když sem dám fotky například jenom přírody, vždy do článku zamíchám nějaké fotky holek, či napíšu nějaký náš zážitek. Prostě něco, co se týká nás. A to je vlastně ta originalita. Každý má jiné zážitky, nikdo nemůže mít fotky mých holek, ale fotky milionté kytky? Těch je všude plno.

Půlka prázdnin za námi!

31. července 2013 v 16:02 | Bety

Ahoj! :))

Děti mojee, no jo, ani jsem Vás neinformovala a na blog se vyprdla. Je mi to moc líto. Ani nevíte kolikrát jsem si na to vzpomněla a blogu se vyhýbala ještě více, aby mě to nemrzelo ještě víc. No, co se dá dělat. Na rovinu, vrátila jsem se sem kvůli jednomu komentáři, kvůli komnetáři od Das, který mě hrozně potěšil! :)*
Nevím, zda se sem vracím, ale hned jsem musela změnit záhlaví, protože na tamto už jsem se nemohla ani podívat. :D Dále jsem vymazala rubriky a nechala jen informace o holkách. Nové články nebudu pod nic zařazovat, stejně mám vždy největší dilema pod co ho zařadit, protože je v něm od všeho kousek.

Trénujeme a fotíme.

11. května 2013 v 9:54 | Bety
Ahooj :)
konečně sobota a já tu nesmím chybět. Co je u nás nového? No, asi nic moc. Ve středu jsme byli po dvou týdnech se psy na tréninku. Poslušnost byla pěkná a obrana také. Konečně bylo hezky, to je na tréninku pak mnohem příjemněji. Holkám to v teplém počasí jde mnohem lépe, co se týče obran. Na suché trávě se můžou dobře odrazit a nic se jim pod nohama nesmýká a tak. Takže z obran mám radost.

Qin, Qintarka,...

7. května 2013 v 22:10 | Bety
Ahoooj,
moc, moc se omlouvám, vím zase jsem tu nebyla. A poslední článek byl ten dlouhý o frantících. No, nakonec nám ve škole toho pár říkali, kluk co akci pořádal, nepojede za trest do Francie. Jinak nic jiného. Co je ale nové?
No, tipnětě si. :P

Duben ve jménu výměn.

21. dubna 2013 v 21:36 | Bety
Duben jsem měla jako měsíc výměnných pobytů. Chodím na francouzský gympl a naše třídní nám skvěle zařídila na druhý ročník dvě výměny.

První výměna byla z malého města blízko Lyonu. Francouzi přijeli 5.dubna v pátek. Příjezd autobusu na nádro byl domluvený kolem osmé hodiny večer, Frantíci přijeli ve dvanáct, takže jsme si krapet počkali. Naši korespondenti byli většinou o dva roky mladší než my. Konkrétněji, mně bude 16 a mé koresce 14.

Když v pátek večer přijeli, okamžitě jsme si je rozebrali a jeli domů. Pátek večer byl dost strašný, já byla nerovzní a koreska - Celine mi nerozuměla, ani já jí. Bohužel jsem musela mluvit jen francouzsky (učím se dva roky), protože anglicky Celine neuměla. Kdyby uměla, určitě by se vyřešilo spoustu problémů, protože anglicky se dorozumím bez problémů.

Například, v den příjezdů, jsem se jí zeptala, zda si chce dát sprchu, řekla, že ano. Tak jsem jí tedy dala ručníky, ukázala sprchu a řekla, že se může vysprchovat. Po dvaceti minutách, kdy jsem neslyšela vůbec téct vodu, jsem zaklepala na koupelnu, otevřela a Celine stála na tom stejném místě, co jsem jí opustila a v ruce držela ručníky. Vysvětlila jsem jí, jak se naše primitivní sprcha používá a odešla jsem... voda začala téct.

Víkend jsme přežily, dá se říct velmi dobře. Sobotu i pátek, jsem se sešla s partou ze třídy a program jsme měli společný. Byli jsme na bowlingu, na jídle a různě. Do hsopdy jsme raději nešli, říkai jsme si, že si raději počkáme na ty starší. :P

Celine se nakonec rozpovídala a skvěle jsme si rozuměli. Nakonec mi rozuměla vše a dá se říct, že já jí také.

Od pondělí do pátka jsme normálně chodili do školy a Francouzi vždy někam odjeli a kolem šesté se vrátili a my zase museli vymýšlet program až do večera.

Za tuhle výměnu se toho tolik nedělo. Frantíci odjeli v pátek večer. Víkend jsme měli na oddych, protože týden byl neuvěřitelně náročný. A v pondělí nás to čekalo od znova, ale ještě náročnější.

Společná fotka. Já jsem to stvoření hned na kraji - druhá zprava. Červené rukavice, šála a boty. :D Má koreska někde tam :D

Má koreska - ta prostřední.

A Češi. Já ta "blondýna" :D To jsme zrovna byli na jídle v číně a frantíci si pořád dávali do pusy párátka. :D museli jsme se taky tak vyfotit. :P

V pondělí večer nás nám začala další výměna. Přijeli Francouzi, tentokrát z Nancy. Korespondenti však tentokrát byli o dva roky starší. Naši patnáctiletí pubertální kluci byli hotoví z toho, když ve výměně chyběli francouzi a oni tedy dostali osmnáctileté holky.

Týden probíhal podobně, přes den jsme chodili do školy a v šest jsme si frantíky vyzvedli na nádru. Na večer jsme vždy vymysleli nějaký program a domů jsme se vraceli kolem dvanácté. V šest ráno jsme vstávali a jelo se znovu.

Například v úterý jsme se společně domluvili, že zajdeme do hospody. Když se k nám ale připojili skoro všichni, uvědomili jsme si, že se kolem 50 lidí do jedné hospody nevejde. Proto jsme nakoupili pití a šli pít na sady. Takový veliký park blízko města. Já jsem neplánovala nějak moct pít a tak jsem si s kamarádkou koupila víno. Jelikož jsme ale neměli vývrtku, rozhodly jsme se víno otevřít starým dobrým způsobem - zastrčení korku do lahve. :P Ale čím to zastrčit? No čím jiným, než řasenkou, tu má v tašce každá holka. :DD

K našemu štěstí se mohla stát jen jediná věc.. Pod tlakem se lahev roztříštila na kousky a víno se vylilo na hlínu. Už jsem to několikrát dělala, ale tohle byla prostě blbá lahev! :P :D Za chvilku k nám přišel kamarád, který říká, že má vývrtku a to jsem se všech ptali, zda jí někdo nemá. Bylo nám to tak líto, že jsme se vydaly pro další víno, které už jsme otevřeli vývrtkou. Musím říct, že to bylo snad nejlepší víno, co jsem zatím pila. Ještě aby ne, když nám dalo tolik práce ho otevřít. :D

Středu jsme strávili na bowlingu, ten den se podařil celkem dobře.

Čtvrtek byl hodně podobný středě, až na to že jsme se domu vrátili až v půl jedné.

A pátek. No pátek, ten byl. :D

Už než tihle frantíci přijeli, jsme se hromadně na fb domluvili, že se udělá party u jednoho kamaráda. Vše se domluvilo a party se udělala v pátek, protože v sobotu ráno korespondenti odjížděli a my jsme se chtěli pořádně rozloučit. Frantíci vše plánovali s námi a byli nadšenější z akce, než my. V pátek v sedm se před bytem kámoše sešlo 57 lidí. Party začla velmi dobře a okolo deváté už mělo hodně lidí dost. Já jsem byla v pohodě, trošku v náladě, ale v pohodě. Ještě jsem se nikdy vyloženě neopila a ani nehodlám začínat. Dokonce jsem se půl hodinu starala o jednu hodně opilou kámošku. Prostě se mi příčí jí tam jen tak nechat, takže jsem jí vzala na vzduch, přinesla vodu a byla tam s ní, když mi brečela na rameno. Tak to bylo ještě se dvěma holkami. :D

A aby to nebyla pořádná party se vším všudy, v 10 hodin nás navštívili páni policajti. :D Někdo totiž vyhodil z okna láhev a zrovna okolo šla paní se psem, která zavolala policajty. Vypukla celkem panika, protože na akci byla pouze dvě franouzsky, kterým už bylo 18. Jinak všichni patnáctiletí, šestnáctiletí a pár sedmnáctiletých francouzů.

Policajti chtěli od všech občanky. V srpnu mi bude 16 a občanku ještě nemám udělanou.. prostě jsem nemohla najít rodný list a nějak se mi tam nechtělo. :D Takže jsem dělala, že tam nejsem. Se mnou jí neodevzdala polovina lidí, protože jí také neměli. Z pár občanek si policajti vybrali lidi, od kterých chtějí dejchnout. Kamarád, co akci dělal, nadejchal dvě promile. Ostatní pod dvě. :D Asi hodinu se to tam řešilo, až nastala panika. A já s jedním kamarádem skočila z okna. Bylo to pouze první patro, takže v pohodě. Chvíli jsem čekala, jak se věci vyvinou, protože má koreska zrovna odevzdala občanku. A policajti jí měli. Hned bych odešla, ale musela jsem čekat na ní a ona zase na svou občanku.

Nakonec policajti vrátili občanky francouzům a ti, když mě viděli, jak jsem skočila z okna, začali skákat taky. No, skákat - spíš se strkat. A to zrovna nebylo nejlepší, když vezmu v úvahu, že to přeci bylo jen první patro. Mojí koresku někdo strčil a ona dopadla na kotník, který si zlomila. :D Bylo už jedenáct večer a ona se nemohla odplazit od domu. Takže jsem jí podpírajíc odtáhla k náměstí a zavolala mamku. Ta přijela a jelo se do nemocnice. Koresce chtěli hned nohu šroubovat, jenže to se nedalo, protože byla v cizí zemi a neměla souhlas rodičů. Dali jí to tedy do sádry a my se v půl druhé ráno dostali domů. Ráno výměna odjela směrem domů. Stavili se však v Praze a až na večer odjížděli. Mezitím byla koreska u mně a na večer jsme jí odvezli do Prahy, kde jí odevzdali jejím a oni se vydali domů.

Má druhá koreska - druhá zprava. Jinak na společnou fotku se čeká. :D

O akci a policajtech se dozvěděla škola - nebo spíš naše třídní. Uvidíme zítra, jestli se to bude řešit. Jsme prostě puberťáci, udělali jsme blbost, ale to se stává. Doufám, že z toho nebude příliš velký průser.

A to zrovna s touhle výměnou bylo na hraně. Protože v minulých letech, studenti z našeho gymplu právě v Nancy udělali průser. Když byli na výměně tam, vlezli do vedlejšího domu a naházeli opití květináče do bazénu. Nancy chtělo s naším městem výměny zrušit, ale nějak se to ukecalo. V pátek jsme opět udělali průser, ale vlastně jsme nic neprovedli. Jen jsme se opili a přijeli policajti. Myslím, že to nebude tak horké. Ale uvidíme. :-)

Musím říct, že i přes všechny komplikace byl pátek naprosto skvělý. Byla sranda a já si to maximálně užila - jako celou výměnu.

První výměna byla takovým rozjezdem pro tu následujicí. Se třídou jsme se shodli, že výměna se staršími (ta druhá) byla mnohem lepší. K prvním, těm mladším, pojedeme tenhle červen a k těm starším v září. Už se na to celkem těším. To je asi tak vše, mí drazí.

Musím říct, že jsem po těch dvou týdnech mrtvá. Bylo to strašně náročné. Ale i tak, bych každému výměnu přála. A to konkrétně s Francouzi, je s nimi sranda. :D

Sluneční trénink.

20. dubna 2013 v 14:15 | Bety
Zdravíím,
tak a konečně bylo tenhle týden krásně a já si ho dost užila. Tento týden u mě byla další Franouzska, která dnes odjíždí. Stalo se toho strašně moc a jedna velmi nepříjemná věc, mám i celkem průser, co se týče výměny, ale se mnou i půlka naší třídy. Co se stalo a jak dva poslední týdny s Francouzi probíhaly, to napíšu do zítřejšího článku.

Dubnová Figgi.

14. dubna 2013 v 15:29 | Bety
Zdravím drazíí. :)
A zase neděle, je až neuvěřitelné, jak víkend utíká. :D Zítra mi přejedou ti další francouzi, tak nevím, jestli se tu přes týden objevím. Ty výměny jsou dost náročné. Ti jedni už mi stačili. Ale i tak se na ně těším. Minulý týden tu byla moc fajn holčiny, i když jí bylo třináct. Teď mi má přijet také holka, které by mělo být asi 17. Bude to trochu rozdíl no. V tomhle článku ale také čekejte další fotky Figgi.

A narodila se druhá.

13. dubna 2013 v 14:02 | Bety
Ahoooj,
Prosím neukamenujte mě hned. Já vím, nebyla jsem tu dlouhou dobu a moc se všem omlouvám. Důvodů bylo víc. Neměla jsem čas, na blog se mi nechtělo a ani jsem nevěděla, co přidávat. Minulý týden jsem tu měla Francouze (výměnný pobyt) a v pondělí mi přijedou další - opět na týden. Fakt zbožňuji náš gympl. -_-

Z výstavy zpět.

25. března 2013 v 13:31 | Bety
Ahoj :-)
Tak jsme doma z výstavy.
Pokud byste chtěli vědět, jak výstava probíhá, straší článek ode mně - doporučuji jen letmo shlédnout, abyste byli trochu v obraze. Výstava se konala v sobotu, ale neměla jsem moc času o víkendu přidat článek, tak je tu tedy dnes i s pát fotkami. :-)

Jde se na výstavu. Aneb černoška a její zlý sen.

22. března 2013 v 20:43 | Bety
Ahooj,
pod delší době se opět ozívám. Celý týden jsem neměla čas. Trochu chci teď přibrat ve škole a celkem se to i daří. Za tenhle týden jsem dostala asi 5 jedniček a 6 dvojek, jinak žádné jiné známky. Takže mám radost. :-)
Dnes jsme byli s holkami na tréninku. A paráda. Obě se moc pěkně předvedly.

Figginka cvičí.

14. března 2013 v 14:48 | Bety
Zdravím Váás :-)
Tak, včera jsem byla na tréninku. Vyjeli jsme v 11, abychom tam na 12 byli. Přijeli jsme jako první, ale za chvíli dojeli i ostatní. My jsme mezitím vyvenčili. Plac vypadal příšerně. Byl zabahněný, mokrý a po konci tréninku jsem vypadala fakt skvěle. Byla jsem oblečená do černého oblečení, které po tréninku vypadalo spíš šedivě.

Na procházce.

10. března 2013 v 19:29 | Bety
Zdravím, zdravíím,
jak jsem slíbila, mám prázdniny, takže se teď budu blogu více věnovat. Minulý článek jsem vám ukazovala fotky z tréninku a zmínila se o tom, že jsem zkoušela i natáčet. Chtěla jsem sem krátké video přihodit, ale zapomněla jsem na to. Takže na konci článku, přidávám zkušební video z obran. Další videa, jak z poslušnosti tak i z obrany budeme natáčet ve středu. :-)

Fotky z tréninku.

8. března 2013 v 21:11 | Bety
Ahoooj,
A mátě mu tu zase. Tak, dnes Vám přináším asi víc fotek, než zpráv o nás. Ve středu jsme byli kousat a já mám pár fotek. Zase to není nic moc, protože počasí bylo strašné. Ponuro, bez sluníčka a především na plac, na kterém cvičíme přes zimu nedopadá skoro žádné slunce, kvůli stromům. Od jara bychom měli začít cvičit na druhém place, který je dvakrát větší a sluníčko tam pěkně svítí. Takže by fotky měly být lepší. :-)

A fotíme si zase na louce!

3. března 2013 v 0:19 | Bety
Ahooj :-)
Drazí, já jsem tak šťastná. Ani nevím proč, tolik maličkostí a jak je člověkovi lépe!
Tak co se u nás za posledních pár dní stalo. Musím začít smutnou zprávou, že Fíbuška má prokouslé ouško. :( Ale nic to není. :D Prostě si s Figgušou hrály a šup už to tam bylo. Figgina od ní dostala pořádně na budku a vše bylo fajn. Je tedy pravda, že jsme je od sebe museli tahat, aby se nechaly být, ale tak to je vedlejší. :D

Jedna cvičí, druhá necvičí, aneb Pípi 1. cvik

23. února 2013 v 22:01 | Bety

Zdravím! :-)
Potřebuji něco na focení. Holky sice krásně pózují, ale jich mám asi miliony fotek. Pipča je pořád stejná a nerada se fotí. Už aby byl zase trénink. Tuhle středu jsme totiž nebyli, protože táta je v lázních. Tedy už ne, dnes přijel. :P Příští středu snad už pojedeme a já budu fotiti i kdyby třeba pršelo. No to zase ne, ale tak.. :D
 
 

Reklama