Psi

Po pár dnech.

19. listopadu 2012 v 19:10 | Bety
Pěkně dlouho jsem tu nebyla, ale nevadí, pokusím se to dohnat. Nic nového se u nás moc neděje. Minulou středu jsme byli na tréninku obran, kde jsme si zakousali a především cvičili poslušnost a snažili se odbourat Figginy záporný vztah k lidem. Čtvrtek tak nějak uplynul a v pátek večer jsem chtěla jít s kámoškou do kina na Breaking dawn part 2. Ale bohužel lístky byly vyprodané, takže jsme si je zarezervovaly na sobotu večer a šly na Čínu.

Letíme.. Až na zem, brácho.

14. listopadu 2012 v 21:35 | Bety
Určitě jse si všimli, že jsem se tedy dokopala ke změně designu. Jestli je to změna k lepšímu či hrošímu, to už mi mapište do komentářů. Budu ráda.
Zítra jedu na trénink. Na první od zkoušky. Je pravda, že dnes jsme trochu s Figgi cvičily na zahradě, ale já tomu na zahradě moc nemůžu říkat trénink. Ale trénink či netrénink, Figgi šla do toho parádně.

Pár portrétovek.

12. listopadu 2012 v 22:21 | Bety
Zdravím. :-)
A zase máme pondělí. Už chi nějaké prázdniny, chci cvičit a né se pořád učit. To si říkám a pak si vzpomenu, že se stejně tak i tak neučím. Holčiny dnes měly volno. A já koukala na seriál, ale měla bych se učit na test z občanky, chemie a dějáku. Ale pokaždé si řeknu "to nějak dám". Dnes jsme také psali čtvrtletku z fyziky, tak jsem zvědavá, co pěkného dostanu.

Štěňata.

21. října 2012 v 18:53 | Bety
Už je to pár týdnů, co jsem fotila štěňata. Focení nebylo plánované, takže fotky moc povedené nejsou, ale i přesto je sem dávám, protože některé mi přijdou roztomilé.
Štěňatům byl zrovna měsíc a bylo jich sedm. Prckové patřili chovatelce našich holek, která je přitáhla na trénink obran. Dodávám, že jsou to štěňata Německého ovčáka. Všechna byla vlkošedá a stejná.

Psi v akci

16. října 2012 v 13:48 | Bety
Nevím co se stalo, ale článěk s podobnými fotkami tu už byl, ale ona však zmizel. Vážně nevím proč a ani jak se mi to povedlo, ale přijde mi škoda, že zrovna tyhle fotky by tu nebyly. Přidávám ale fotky jiné. Tentokrát máme prostě psí týden.
Jsou to takové "akčnější" fotky psů při obranách. Tohle focení mám opravdu nejradši. Kdy můžu fotit letícího psa, zakouslého do rukávu.

Zuby, psí zuby.

15. října 2012 v 9:34 | Bety
Zdravím mí drazí,
zůstala jsem doma a do mé oblíbené školičky nešla (sakra, jo!). Ta horší zpráva je, že je mi pěkně blbě. Nic vážného, jen obyčejná chřipka, či tak něco.
Dost jsem se nudila a neměla co dělat (kromě učení, ale na to jsem moc líná). Tak jsem tak brouzdala ve foto-složkách v mém kompu. A narazila jsem na mojí oblíbenou složku, kde bylo spoustu fotek z výcvikového víkendu.

Štěně rotvíka

18. září 2012 v 15:54 | Bety
Plus mínus před měsícem, jsem byla na tréninku. Tak jsem šla zrovna fotit na plac, když jsem procházela kolem kamarádky, které u nohy sedělo malé štěndo rotvajlera.

"No to je kukuč, můžu ho vyfotit?" zeptala jsem se a kamarádka souhlasně prikyvovala. Očividně byla ráda, že bude mít nějaké lepší fotky prcka, než z komapktu.

Výstava Německých ovčáků.

30. srpna 2012 v 9:58 | Bety
Nedávno jsem byla na výstavě Německých ovčáků. Dřív jsem jezdila po výstavách opravdu často, ale teď co mám spíše psy na práci jezdím koukat na závody a od září bych se jich chtěla i účastnit. Ovšem byla jsem na jedné výstavě, který organizoval klub, u kterého jsem členem. Mimo to, mě dva chovatelé požádali abych jim vodila (předvedla ve výstavním kruhu) psy.
 
 

Reklama